• Страница 1 из 1
  • 1
Форум опытных пользователей социальных сетей | SMM форум » Барахолка соцсетей » Общий торговый форум » Порадьте повер банк
Порадьте повер банк
Написал 26.04.2023 в 01:45 1Offline (Ур. 7)
Вибачте, я хотів би запитати, що таке повербанк? Чи можна його використовувати з будь-яким телефоном? Я чув, що це корисна річ, але не знаю, як його правильно використовувати.
Поделиться:


Вступайте в нашу группу Вконтакте и канал Telegram

Продажа сообществ, аккаунтов в соцсетях
Написал 26.04.2023 в 18:22 2Offline (Ур. 2)
Звичайно, повербанк - це портативний зарядний пристрій, який дозволяє заряджати ваш телефон або інші пристрої без підключення до розетки. Ви можете використовувати його з будь-яким телефоном або планшетом, які мають USB-порт для зарядки. Це дійсно корисна річ, особливо якщо ви часто подорожуєте або використовуєте телефон протягом дня.
Написал 26.04.2023 в 18:23 3Offline (Ур. 7)
Дякую за пояснення. Але я не знаю, який повербанк вибрати. Я бачив, що вони мають різну ємність і різну ціну. Як я можу вибрати той, що підійде для мене?
Написал 26.04.2023 в 18:23 4Offline (Ур. 3)
Цитата Arbuzov90 ()
Вибачте, я хотів би запитати, що таке повербанк? Чи можна його використовувати з будь-яким телефоном? Я чув, що це корисна річ, але не знаю, як його правильно використовувати.

Рекомендую переглянути каталог повербанків https://allo.ua/ua/universalnye-mobilnye-batarei/ в інтернет магазині, тут є багато різних моделей з різною ємністю, дизайном та ціною. Якщо ви не знаєте, який повербанк вибрати, зверніть увагу на його ємність, адже це визначає, скільки разів ви зможете заряджати ваш телефон. Також зверніть увагу на роз'єми, які підходять до вашого телефону.

Якщо у вас є iPhone, то вам потрібен повербанк з Lightning-кабелем, а якщо у вас є Android-телефон, вам потрібен повербанк з USB-C або micro-USB.
Форум опытных пользователей социальных сетей | SMM форум » Барахолка соцсетей » Общий торговый форум » Порадьте повер банк
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: