• Страница 1 из 1
  • 1
Як вибрати препарати для поліпшення мозкового кровообігу
Написал 30.09.2024 в 18:18 1Offline (Ур. 2)
Хлопці, порадьте, будь ласка, що можна приймати для покращення мозкового кровообігу? Останнім часом відчуваю, що голова якось не так працює — важко зосередитися, часто виникає туман в думках, а ще постійні головні болі. Хотілося б щось безпечне і перевірене, щоб не нашкодити собі. Може, хтось уже пробував щось дієве?
Поделиться:


Вступайте в нашу группу Вконтакте и канал Telegram

Продажа сообществ, аккаунтов в соцсетях
Написал 30.09.2024 в 18:19 2Offline (Ур. 8)
Я сам раніше цікавився цією темою, бо теж були схожі проблеми. Можу сказати, що дуже важливо обрати препарати на основі натуральних компонентів. Наприклад, препарати з екстрактом гінкго білоба. Вони часто використовуються для покращення кровообігу. Але краще все-таки порадитися з лікарем, адже самодіагностика — річ небезпечна.
Написал 30.09.2024 в 18:19 3Offline (Ур. 2)
Так, дякую за пораду про гінкго білоба, чув про ці препарати, але поки не пробував. Ще чув про пірацетам, що його часто призначають для покращення пам’яті та концентрації. Але знову ж таки, які можуть бути ризики? Чи можна такі препарати пити довго, чи треба робити перерви?
Написал 30.09.2024 в 18:20 4Offline (Ур. 4)
Цитата MonikLos ()
Так, дякую за пораду про гінкго білоба, чув про ці препарати, але поки не пробував. Ще чув про пірацетам, що його часто призначають для покращення пам’яті та концентрації. Але знову ж таки, які можуть бути ризики? Чи можна такі препарати пити довго, чи треба робити перерви?

Знаєш, пірацетам — це досить поширений препарат, але не всім підходить для тривалого застосування. Є й інші варіанти, як, наприклад, циннаризин або вінпоцетин, які допомагають покращити кровообіг у мозку.

Проте я б тобі радив подивитися конкретні варіанти. Наприклад в інтернет-аптеці АНЦ є хороший вибір препаратів для покращення мозкового кровообігу https://anc.ua/catalog....niya-42 і що зручно — можна замовити з доставкою по всій Україні. Мені особисто дуже подобається, що там є як класичні ліки, так і більш натуральні варіанти.

Написал 21.10.2024 в 19:11 5Offline (Ур. 1)
Немного заинтересовался, ну мне кажется ещё стоит почитать где-нибудь об этом и тогда уже можно делать выводы
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: