• Страница 1 из 1
  • 1
Форум опытных пользователей социальных сетей | SMM форум » Прочее » О проекте » Займ
Займ
Написал 18.10.2019 в 09:35 1Offline (Ур. 4)
Видачу заробітної плати затягують, кажуть у бухгалтерії, что раніше, ніж 25-28 не чекати навіть. Але жити за щось треба, хочу взяти якийсь мікрозайм чи кредит, але відсотки платити потім не хочеться. Може підскажете банківскькі конторі в Украіні, де можно взяти кредит під маленькі відсотки? Головне, щоб буда ще можливість зробити все через іинтернет, бо їздити по місту і слухати відмови не маю часу.
Поделиться:

Вступайте в нашу группу Вконтакте и канал Telegram

Продажа сообществ, аккаунтов в соцсетях
Написал 18.10.2019 в 09:39 2Offline (Ур. 4)
Это Вы много хотите, чтобы онлайн все сделать, без отказа и еще чтобы проценты были удобные для Вас. Банкам это не выгодно, тем более конторам, где выдают микрозаймы. В Вашем случае проще будет одолжить немного денег у коллег ил друзей, может у родственников.
Написал 18.10.2019 в 09:49 3Offline (Ур. 3)
Є деякі мікрофінансові організації, де займи видають під маленький відсоток, або навіть під 0 відсотків. Але такі умови діять звичайно на перший місяць або півтора, якщо Вам дотягнути до заробітної плати треба, то можете взять кредит на таких умовах. Вот тут можете подивитись організаціі, які видають кредит під 0 відсотків на картку - https://turbozaim.com.ua/kredit-pid-0-vidsotkiv/ У родичів чи друзів теж можно взяти в борг, але як каже життевий досвід, це негативно впливає потім на відносини.
Написал 18.10.2019 в 09:57 4Offline (Ур. 3)
У Приват-банк можно зайти, дізнатись чи видають там ще універсальні карти. Коли вчився студентом, видавали всім разом з карткою для стипендій і універсальні з лімітом на 500 гривен чи тисячу. Але це давно було, може зараз такого вже немає. Краще брати в борг гроші у великого банку, чим в конторі, яка може закритись чи нарахувати великий відсоток.
Форум опытных пользователей социальных сетей | SMM форум » Прочее » О проекте » Займ
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: