• Страница 1 из 1
  • 1
Форум опытных пользователей социальных сетей | SMM форум » Социальные сети » Общий форум социальных сетей » Туристичні намети .
Туристичні намети .
Написал 08.07.2020 в 22:55 1Offline (Ур. 1)
Збираємося нашою групою в туристичний похід на кілька тижнів, пройтися по красивих місцях, побувати на озерах, простіше кажучи, подивитися природу, і ось думаю зараз придбати для такого випадку намет, адже не відомо де будемо ночувати, а намет можна поставити в будь-якому місці. Так ось підкажіть будь ласка, такі намети туристичні підходять же для таких випадків, тим більше вони не важкі, виготовлені з хорошого матеріалу і головне, рятують від дощу, що скажете, можна ж брати з собою в похід такі намети.
Поделиться:
природа и жизнь

Вступайте в нашу группу Вконтакте и канал Telegram

Продажа сообществ, аккаунтов в соцсетях
Написал 08.07.2020 в 22:56 2Offline (Ур. 1)
Я навіть на турслет намет брав з собою, без неї не зручно на природі .
Написал 08.07.2020 в 22:58 3Offline (Ур. 1)
Все вірно, адже намет рятує не тільки від дощу , але і вночі від різних мошок з комарами , тим більше такі намети  https:/veliki.com.ua/palatki/filter=purpose:tent_tourist/  мають водостійкість і хорошу місткість , мені подобаються.
Написал 29.07.2022 в 23:23 4Offline (Ур. 1)
Нужно покупать от хорошего производителя, тогда проблем в походе точно не возникнет. Хороший выбор на сайте официального дилера "Лодка5", вот, смотрите цены на палатки Terra Incognita тут, дешевле точно нигде не найдете! Продукция данного бренда достойная, очень качественная и практичная. Все в ней до мелочей продумано для комфорта.
Сообщение отредактировал Sysanna - Пятница, 29.07.2022, 23:24
Форум опытных пользователей социальных сетей | SMM форум » Социальные сети » Общий форум социальных сетей » Туристичні намети .
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: