• Страница 1 из 1
  • 1
Форум опытных пользователей социальных сетей | SMM форум » Барахолка соцсетей » Общий торговый форум » Де краще допомогти людям в Україні?
Де краще допомогти людям в Україні?
Написал 23.08.2021 в 01:21 1Offline (Ур. 7)
Все частіше помічаю що є дуже багато малозабезпечених людей в Україні, до того ж у яких є діти і не хотілося б щоб вони виростали без освіти і ставали такими ж як і батьки, з цього хотів би допомогти і інвестуватися в їх розвиток.
Поделиться:


Вступайте в нашу группу Вконтакте и канал Telegram

Продажа сообществ, аккаунтов в соцсетях
Написал 23.08.2021 в 01:21 2Offline (Ур. 3)
Це дуже добре що ви це помічаєте і готові допомогти, я ціную таких людей, була б у мене зайва копійка я б теж допоміг кожному, а поки допомагаю чим можу, іноді навіть людей к собі додому привожу.
Написал 23.08.2021 в 01:21 3Offline (Ур. 7)
Я бездомних не наводжу додому, є люди які просто заробляють на горілку собі і ніяк не змінюються, а я хочу допомогти саме тим хто має дітей, але не може забезпечити їм гарне життя, та освіту.
Написал 23.08.2021 в 01:23 4Offline (Ур. 2)
Цитата Arbuzov90 ()
Все частіше помічаю що є дуже багато малозабезпечених людей в Україні, до того ж у яких є діти і не хотілося б щоб вони виростали без освіти і ставали такими ж як і батьки, з цього хотів би допомогти і інвестуватися в їх розвиток.

Є дуже багато різних проектів які допомагають знайти нужденних людей і ви зможете їм допомогти, раджу вам зв’язатися з центром громадянських ініціатив https://oorazom.org.ua/ та запропонувати допомогу людям.

Думаю що у вас все вийде як ви хотіли, та я і сам теж буває допомагаю, якщо буде чим допомогти, у мене є бізнес і буває що збираємо гроші на благодійність, також допомагаю людям і в цьому центрі ініціатив, уже декілька сімей стало гораздо краще себе почувати.

Форум опытных пользователей социальных сетей | SMM форум » Барахолка соцсетей » Общий торговый форум » Де краще допомогти людям в Україні?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: