• Страница 1 из 1
  • 1
Форум опытных пользователей социальных сетей | SMM форум » Барахолка соцсетей » Общий торговый форум » Купити електричну бритву в Харкові
Купити електричну бритву в Харкові
Написал 06.02.2023 в 09:54 1Offline (Ур. 2)
Хто користується електричною бритвою? Хочу собі купити від бренду Браун, що можете сказати взагалі про такі електричні бритви? Є сенс купувати? Або краще інші варіанти переглянути? І де такі продаються в Харкові?
Поделиться:


Вступайте в нашу группу Вконтакте и канал Telegram

Продажа сообществ, аккаунтов в соцсетях
Написал 06.02.2023 в 09:55 2Offline (Ур. 2)
Звичайнісінька бритва Панасонік виручає багато років, після неї - немає подразнень, голить ідеально. Подивіться в інтернеті найпростіші моделі, для гоління буде достатньо.
Написал 06.02.2023 в 09:55 3Offline (Ур. 7)
Раніше сумнівався, не знав що краще купувати бритву електричну або тример, вирішив купити 3 в 1 машинку-тример-епілятор покупкою задоволений, подібний прилад обійдеться вам від 1500 - 2000 грн.
Написал 06.02.2023 в 09:56 4Offline (Ур. 2)
Доброго часу доби. Я використовую електричну бритву вже багато років. Раніше у мене була стара Panasonic, яка прослужила близько п'яти років, а зараз я собі купив електробритву BRAUN https://allo.ua/ua/harkiv/elektrobritvy/ в Харкові в магазині Алло.
Що стосується Електробритви BRAUN, то вона в рази краще попередньої моєї бритви, і голить краще, і шкіра гладкіша після гоління.
Умовляти я вас не буду, ви повинні самі прийняти рішення, з приводу вибору електричної бритви.
Написал 27.02.2023 в 10:52 5Offline (Ур. 1)
спасибо за информацию
Форум опытных пользователей социальных сетей | SMM форум » Барахолка соцсетей » Общий торговый форум » Купити електричну бритву в Харкові
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: