• Страница 1 из 1
  • 1
Форум опытных пользователей социальных сетей | SMM форум » Барахолка соцсетей » Общий торговый форум » Де слухати онлайн аудіокниги?
Де слухати онлайн аудіокниги?
Написал 30.03.2023 в 12:48 1Offline (Ур. 7)
А хто з вас слухає аудіокниги, замість читання паперових чи електронних? Нещодавно зрозумів, що зручніше прослуховувати книгу, займаючись своїми справами, ніж витрачає час на читання. І зір не зіпсую. Але озвучка часто буває не дуже якісним. Де можна слухати онлайн аудіокниги, щоб був хороший вибір? Особливо цікавить зарубіжна література, у перекладі, зокрема.
Поделиться:


Вступайте в нашу группу Вконтакте и канал Telegram

Продажа сообществ, аккаунтов в соцсетях
Написал 30.03.2023 в 12:52 2Offline (Ур. 7)
З озвученням і неприємними голосами у багатьох аудіокниг така проблема. Вони не мали раніше популярності, тому мабуть не витрачалися на хороших дикторів. Особисто для мене це важливо і я краще витрачатиму час і читатиму електронну, ніж слухати неприємну озвучку.
Написал 30.03.2023 в 12:57 3Offline (Ур. 8)
Я взагалі не можу сприймати аудіо-книги та інформацію лише голосову, мені потрібний візуальний супровід. Пробував прослуховувати давно книгу в аудіо-форматі, хвилин на 15-20 мене вистачило ось взагалі не пам'ятаю, про що вона була.
Написал 30.03.2023 в 13:03 4Offline (Ур. 6)
Аудіокниги онлайн справді зручно слухати, з озвучкою Вам напевно не щастило. Особисто мені завжди нормальне озвучення траплялося. Можливо слід просто кілька хвилин послухати та адаптуватись під чужий голос. Іноді просто уява під час читання книги малює якусь певну картинку, а голос може в цю картинку не вписуватися і тому озвучка не подобається і відштовхує. А загалом, непоганий вибір аудіокниг онлайн є тут - https://audiobook-mp3.com/
Написал 30.03.2023 в 13:07 5Offline (Ур. 1)
Spotify
Форум опытных пользователей социальных сетей | SMM форум » Барахолка соцсетей » Общий торговый форум » Де слухати онлайн аудіокниги?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: