• Страница 1 из 1
  • 1
Форум опытных пользователей социальных сетей | SMM форум » Барахолка соцсетей » Общий торговый форум » Порадьте букмекера?
Порадьте букмекера?
Написал 27.05.2023 в 15:50 1Offline (Ур. 8)
Хто з вас намагався заробляти на ставках на спорт? Мене цікавить саме хокей, тому що в ньому непогано знаюся і є ймовірність, що підсумки гри можу правильно передбачити. Порадьте букмекера, як його правильно вибрати?
Поделиться:


Вступайте в нашу группу Вконтакте и канал Telegram

Продажа сообществ, аккаунтов в соцсетях
Написал 27.05.2023 в 15:58 2Offline (Ур. 6)
Небезпека гри в букмекерських конторах полягає в тому, що вони часто роблять прогнози на своїх сайтах, які є протилежними. Навпаки, люди зроблять програшні ставки, а контора залишиться у прибутку. Тому прогнози у будь-яких букмекерів краще не дивитися.
Написал 27.05.2023 в 16:05 3Offline (Ур. 7)
Я дуже давно робив кілька разів ставки на футбол, у студентстві мене це цікавили і всі рази я отримував прибуток, що дуже рятувало. Прогнози дивився на сайти букмекерів. Тож їм варто довіряти. Якщо людина і так розбирається в спорті, то її так просто не обдурити з невірним прогнозом.
Написал 27.05.2023 в 16:14 4Offline (Ур. 6)
Зі ставками в букмекерських конторах саме на хокей досить складно, тому що там часто дається додатковий час під час гри, а не всі контори його враховують. Сама гра дуже непередбачувана. Якщо цікавлять ставки букмекерів на хокей в Україні, то можна заглянути сюди – https://sport-booking.com.ua/stavki-na-hokej/ Там і про ставки на хокей докладно написано та список букмекерів є.
Написал 14.06.2023 в 04:05 5Offline (Ур. 1)
Переваги ставок на баскетбол включають в себе більшу кількість ігор у чемпіонатах. Наприклад, у футболі команди зіграють 1-2 матчі на тиждень, тоді як у баскетболі клуби грають 3-4 рази. Іншим важливим аспектом є велика кількість подій зі схожими ймовірностями, що також надає додаткові можливості для беттерів для стабільного доходу.
Початківцям у світі букмекерських контор може бути складно зрозуміти особливості цього виду спорту. Тому нижче ми детально розглянемо, як робити ставки на баскетбол та як обігравати букмекерів на тривалому проміжку https://obratibukmekera.com.ua/stavki-na-basketbol/
На наших сторінках ви знайдете детальні огляди букмекерських контор та поради щодо ставок. Ми знайомі зі змінами у законодавстві та стежимо за основними регулюючими органами. Також ми знаємо, як перевірити легітимність окремих букмекерів. Це допомагає нам давати рекомендації, що заслуговують на довіру.
Форум опытных пользователей социальных сетей | SMM форум » Барахолка соцсетей » Общий торговый форум » Порадьте букмекера?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: